NandInform MN

A Fejér Megyei Szent György Kórház Szemészeti Osztályáért Alapítvány megtesz mindent annak érdekében, hogy az itt olvasható információk, illetve az azokhoz kapcsolódó egyéb, elektronikus formában elérhető tartalom – például kép, hanganyag – szerzői jogi szempontból megfeleljen a hazai jogszabályoknak. Amennyiben mégis jogvédett tartalom kerül fel oldalunkra, úgy kérjük azt elérhetőségeinken jelezze, hogy kivizsgálhassuk az ügyet és szükség esetén a jogvédett tartalmat minél előbb eltávolíthassuk oldalainkról.

Az alapítvány és a szerkesztőség mindent elkövet, hogy az oldalon szereplő információk tartalma valós legyen, de garanciát – s ennek megfelelően felelősséget – nem vállalunk. Az itt szereplő információkat, mindenki saját felelősségére használja fel, kérdés esetén keressenek elérhetőségeinken!